Люблю життя, тому ділюсь

15 квітня у стінах Києво-Могилянської академії (Волоська, 8/5 (корпус 6) під гаслом «Люблю життя, тому ділюсь» відбудеться 11-й Весняний День Донора.

Девіз «Люблю життя, тому ділюсь» був обраний невипадково. Адже дійсно, поділитися життям – так просто. Для цього необхідно бути здоровими фізично, утриматися від вживання алкоголю на період 48 годин перед здачею та витратити близько 30 хвилин часу безпосередньо на процедуру здачі крові. Також кожному Донору необхідно мати з собою паспорт.

День Донора – це одна з багатьох чудових традицій, яка народилися в стінах Могилянки, завдяки творчому та інтелектуальному потенціалу студентів. Традиції, які рятують життя, не можна забувати ніколи. Показово, що НаУКМА та її студенти показали прекрасний приклад інших вузам та організаціям, які надихнулися тим, як просто рятувати життя та ділитися добром. Вже сьогодні День Донора – проект глобальний, до якого постійно долучаються все нові активісти, здійснюючи свій внесок в розвиток донорства крові в Україні.

Шановні студенти, випускники, а також усі громадяни, які мають активну життєву позицію та сповнені бажанням робити добрі справи, – давайте зробимо свій внесок любові разом!

Для тих, хто не зможе бути присутніми на акції – Ви завжди зможете внести свої реєстраційні дані у електронну форму на сайті Клубу Донорів Крові: www.donorkrovi.org
Отже, чекаємо на кожного 15 квітня з 09.00 до 14.00 за адресою вул. Волоська 8/5 (корпус 6, Школа Охорони Здоров’я). Ділитися Любов’ю так просто!
Клуб Донорів Крові