Семінари Доктора тибетської медицини Пеме Дорже в Україні

Доктор Пеме Дорже, всесвітньо відомий лікар тібетської медицини, провів серію семінарів у Києві, Харкові та Донецьку. Учасниками семінарів стали понад 1000 слухачів, зацікавлених у таємницях тібетської медицини. Організаторами семінарів стали ГО «Всеукраїнська Організація Здоров’я» та «Українська Федерація Йоги»

Ідея запросити доктора Пеме Дорже, автора багатьох статей, присвячених медицині Тибету, виникла не просто так. Доктор Пеме Дорже (у недалекому минулому – генеральний секретар Інституту тибетської медицини Men-Tsee-Khang при Далай-Ламі XIV) має власний особливий медичний світогляд. Основну увагу він приділяє не стільки лікуванню, скільки профілактиці хвороб, здоровому способу життя і усвідомленому ставленню до власного тіла і психічного стану.

Зацікавленість «Української Федерації Йоги» та «Всеукраїнської Організації Здоров’я» щодо методів профілактики і лікування захворювань у тибетській медичній традиції обумовлена глибоким взаємозв’язком тібетської медицини з йогою та індійською медициною – Аюрведою. Окрім цього на семінарах особливу увагу було приділено психосоматиці (взаємозв’язку фізичного тіла і психіки), яка є все більш актуальною не тільки для тібетської медицини, але і для медицини класичної.

Слухачі семінару відмітили значний практичний внесок проведених Пеме Дорже семінарів до вивчення системи тибетської медицини, її принципів та лікувальних методів у контексті йоги і медицини як науки.

Всі вслухачі семінару отримали безкоштовні контрацептиви рамках проекту "Ми за безпечний секс!"