Благодійність

«Дякую» ! Вони будуть вдячні…

Друзі! На носі день Св. Миколая! Сподіваємося, ви встигли приготувати подарунки Вашим дітям, малим родичам, адже так хочеться ділитися теплом та турботою особливо взимку.

Якщо у Вас ще лишилося бажання дарувати свято – ми закликаємо Вас приєднатися до акції «Дякую»!

Що ми хочемо?

Зібрати подарунки для «Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді із фізичними вадами» (Подільського району, пр. Правди 4)

Підрозділ: 

Результаты акції «діти – наше майбутнє»

13 жовтня 2011 року в Arena Entertainment ГО «Всеукраїнська організація здоровя» провела благодійний вечір  “Діти- наше майбутнє” на підтримку дитячого туберкульозного санаторію«Новостав» (с. Новостав, Ровенській район, Рівненської області).

Підрозділ: 

Збір благодійної допомоги до Всесвітнього дня захисту дитини

Благодійна допомога буде спрямована до дитячих будинків-інтернатів та приютів міста Києва та Києвської області, де мешкають діти-сироти, діти та підлітки з вадами фізичного та психічного розвитку.

Підрозділ: 

Різдвяний фотонарис, або Аптечні враження одного хлопчика (Благодійний ярмарок «Діти для дітей»)

Велелюдно було цьогоріч на щедрого Святого Миколая у київській Аптеці-музеї, що на Подолі (вул. Притисько–Микільська, 7): тут при значному напливі відвідувачів — головним чином, дітлахів у супроводі батьків чи дідусів та бабусь — протягом усієї неділі 19 грудня 2010 р. вирувало бурхливе життя святкового ярмарку з нагоди дня Св. Миколая «Діти для дітей».

Підрозділ: 

«Діти для дітей». Благодійний ярмарок до Дня Св. Миколая

Зображення банера
Мультик

ГО «Всеукраїнська організація здоров я» разом із соціальною мережею для мам «Світ мам» готують до дня Св. Миколая сюрпризи та подарунки для дітей. Кращим подарунком для будь-якої дитини стане зимова казка, яка почнеться у святкову неділю на ярмарку «Діти для дітей». Протягом усього дня з дітьми будуть працювати фахівці по рукоділлю, і кожна дитина зможе власними руками зробити новорічний подарунок.

Підрозділ: 

Підписатися на RSS - Благодійність