Клуб донорів

Результати акції

Протягом дня охочих здати кров було більше 100 чоловік, допущенних до кровоздачі 86 донорів. Зібрано близько 42 літрів крові.

Ми щиро дякуємо всім небайдужим! Сьогодні ми всі разом зробили дуже цінний внесок у благородну справу: спасіння людських життів!

Підрозділ: 

Шостий традиційний День Донора Крові Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Клуб Донорів Крові знову запрошує тебе поділитися теплом свого серця із тими, хто цього зараз так потребує. Замислюєшся, що б ти міг зробити корисного для країни сьогодні? Шукаєш, кому потрібна твоя допомога?

В лікарнях Києва та області сотні дітей чекають на чергову партію донорської крові, яка може допомогти врятувати їх життя. Не відкладай на завтра цей героїчний, а для когось і життєвоважливий вчинок!

Підрозділ: 

Всесвітній День Донора Крові

Клуб Донорів Крові та Всеукраїнська Організація Здоров’я щиро вітає усіх мужніх та сміливих донорів, які наважилися поділитися краплиною своєї крові заради життя іншої людини! Ваш мужній вчинок має бути має бути прикладом для наслідування!

Сьогодні увесь світ відзначає Всесвітній День Донора Крові! І саме сьогодні до лав Донорів крові приєдналися співробітники Платинум Банку, які дружньо цілим колективом здають кров. Процедура забору крові відбувається прямо в офісі Платинум Банку (вул. М.Амосова, 12 – БЦ Горизонт), далі буде…

Підрозділ: 

Ставай чемпіоном! Рятуй життя!

Друзі, запрошуємо Вас приєднатися до донорської акції наших партнерів- компанії LG, цієї п’ятниці на НСК «Олімпійський» з 9 до 13 години дня! Проявімо свій олімпійський дух! На Вас чекають пам’ятні сувеніри та безкоштовна екскурсія оновленим стадіоном.

https://www.facebook.com/events/264633193589697/?notif_t=event_invite

Підрозділ: 

Новий соціальний проект: «Я здам кров»

Кампанія Yazdamkrov.org – опис проекту

Система донорства крові в Україні не упорядкована і тому не функціонує належним чином.

«Київський Клуб Левів» спільно з двома найбільш активними волонтерськими організаціями, які займаються донорством крові, «Клубом донорів» і «Асоціацією молодих донорів України», запускає річну кампанію, мета якої – змінити ситуацію, що склалася.

Наші загальні цілі  прості:

Підрозділ: 

Тиждень ДОНОРА крові

01 квітня 2011 року успішно завершилася безпрецедентна соціальна акція – «Тиждень Донора Крові», організована ГО «Всеукраїнська Організація Здоров’я». В акції взяли участь 3 київських ВНЗ: НМУ ім.. О.О. Богомольця, НПУ ім. М.П. Драгоманова та Національний Університет «Києво-Могилянська академія», а також 2 комерційних банки: ПАТ «Платинум Банк» та ПАТ «Промінвестбанк».

Серед ВНЗ найбільшу активність студентства проявив Національний Медичний Університет, де навчається майбутня медична еліта країни.

Підрозділ: 

Ми зайняли 1 місце в номінації «Зовнішня соціальна реклама» разом з креативною агенцією Tabasco

На V Національному фестивалі соціальної реклами  перше місце у номінації «Соціальна зовнішня реклама» зайняли ГО «Всеукраїнська Організація Здоров’я» та Креативне агентство TABASCO з роботою «Донорство».

Ми надзвичайно раді такому сюрпризу.

Вітаємо креативне агентство TABASCO з завоюванням гран-прі фестивалю та перемогою в інших номінаціях!

http://www.sostav.ua/news/2010/12/21/3/36891/

Підрозділ: 

Підсумки акції до Всесвітнього Дня Донора Крові 14 червня 2011 року

Зображення пресконференції

Сьогодні в рамках святкування Всесвітнього Дня Донора Крові в Україні стартував соціальний проект компанії LG Electronics «Краплина крові – життя людини». Проект підтримали ми, а також Київський обласний центр крові, радіостанція Kiss FM.
Акцію відвідали 102 добровольця, 86 з них стали донорами крові, зібрано близько 41 літра крові. Вітаємо всіх донорів з Всесвітнім днем Донора Крові!!!! Ми вдячні Вам за ваш благородний вчинок!

Підрозділ: 

Акція до міжнародного Дня Донора Крові 14 червня 2011 року

Приєднуйся і ти! Не втрачай шансу врятувати життя людини!
Запрошуємо тебе на вже традиційну акцію, присвячену міжнародному дню Донора крові. Цього року ти знову зможеш зробити простий вчинок задля порятунку людських життів!
На сьогоднішній день за даними МОЗу України на 1000 українців припадає лише 12 донорів, коли необхідно щонайменше 60! Твоя кров, пройшовши тестування та карантинізацію буде розподілена в обласні лікарні на потреби хворих.

Підрозділ: 

Підписатися на RSS - Клуб донорів